9 C
Viehberg
Pátek, 15. října 2021

Poslední články

Romanhttp://telezjetele.cz
Přeci nebudu jezdit sám, musím si najít nějaké oběti a založíme družstvo loučkařů!

Kurvenlift nedal

Překvapivě jsme na dnešní výlet vyrazili s novým parťákem. V osobě Peti Tomsů došlo alespoň pro dnešní den k propojení družstva telezjetele s jejich rodinným ski týmem. Překvapivě jsme také zírali ponejprv z vrcholu do mlhy a následně při jízdě přes zmrzlé rozježděné stopy překryté vrstvou dvaceti čísel prašanu – mně stačí, když slyším, jak ty pražce drncaj, djůdá, djůdá, djůdá, djůdá… Kdo mě ovšem nepřekvapuje s výpadkem reportu je Vláďa. Dnes ale místo strohého popisku pod každou fotkou „zde chybí Vláďovo proud myšlenek“ uvádím doslovný přepis rozhovorů z jízdy tak, jak je zachytila kamera na helmě. Příjemnou zábavu a schválně, kdo to vydrží číst až do konce, dejte vědět v komentářích!

Skol a hlavně ve zdraví dolů
Skol a hlavně ve zdraví dolů

Točí to? Jo. Já se pokusím aspoň chvíli vole jet za tebou teda. Možná že to nebude složitý jestli hodím držku po padesáti metrech. Tak jo tak kudy pojedeme jako při lese nebo? Já bych to zkusil při tom lese. Že jo viď? Kdyžtak zastavíme a přejedeme někam a uvidíme. Tak skolíček pacholíček a hlavně živí dole.

Není to marný ale je to no musí se piánko. Je to prudký. Tak počkej já ho nafilmuju aspoň jak jede.

Dobrý ne? Není to marný. Dobrý je to. Akorát jsem se bál že skončím v tom lese vlevo. Mohlo by to být delší ještě o trošku. Tady už z toho musíme vyjet. Asi jo tady pojedeme sem. Tady je to zrovna rozjebaný. Mám zkusit přejet až úplně na druhou stranu? Za ty štráfy? Ale tohle bylo pěkný tenhle úsek. Bylo! Ten byl hezkej. Moh bejt delší. Myslíš že to nepůjde? No vono je to pod tím takový rozto. Tam to bude blbý Vláďo asi taky. Cože? No zkus to a uvidíš. Já se tam kouknu jakej je to materiál jestli je to tam lepší. No hlavně ty chceš do U rampy támhle já už to vidím. Ale né až za tím. Jo za ní? Aha tak to by mohlo bejt no. Tak já si vypnu kameru na chvíli asi.

Já bych to zkusil při tom lese
Já bych to zkusil při tom lese

Asi támhle u kraje až viď? Já si myslím je to tam sice nejvíc z kopce ale.

Jedeš Peťo první? Jo. Tak jeď první. Dobrý. Paráda. Jo akorát jsem to nestíhal jet za váma. Tak si z toho nic nedělej a pojeď za náma. Počkej kde mám rukavici? Hele co támhle ty ty jak je tamhle ta umělotina na těch ty muldy můžem zkusit z prdele. Já teda skákat na tom nebudu ale.  Ten začátek se mi líbil víc než tady teda. Akorát že támhle už holt to nešlo pokračovat. Nahoru půjdem teda támhle jak šli voni? Asi nebo tudy to je jedno. Tak co kudy? Mě se asi něco stalo s vázáním. No, vypadla mi patka. Jako úplně? Ne.

Tak počkej já ho nafilmuju aspoň jak jede
Tak počkej já ho nafilmuju aspoň jak jede

Ha, jsem se akorát otočil pozdě. Ty vole on mi ujel! Johó.

Teď mi řekni já jsem trošku dezorientovanej. Já taky. Ne my musíme tady pod… Nebylo to támhle? Támhle ne jsme chtěli po tom svahu? Jo. Takže tudy to bylo. Jo todleto to jsou ty roštíčka co jsme si to jako. No uvidíme kdyby to bylo moc prudký tak to vezmeme tamhle zleva asi ne? Ale nevypadalo to. No víš zhora je to vždycky jiný. To je pravda. Ty vole co se děje. Počkej Máňo! Tys mi strašně ujel, já hodil hned po pár metrech hubu. Je tak promiň. Tak já to tady změním. Ale nebylo to zlý ale je to teda náročný. Počkej a teď musíme, kde to vede to naše? No támhle musíme. Támhle. To už jedeme do toho. Jo to támhle v tomhletom tam je ta naše sjezdovka. Támhle vpravo nebo? No jo ne jak je ten stromeček uprostřed ten holej. No. Tak na něj. Tak já to vemu takhle po tom hřbítku to nebude rozježděný a pak to vemu takhle doleva ne. Po tý stopě no. Anebo rovnou tady tudy to vezmem? Jedem po hřbítku pojď už. Jeď! Áno! Z tohohle by moh bejt nějakej obrázek.

Tak si z toho nic nedělej a pojeď za náma
Tak si z toho nic nedělej a pojeď za náma

Tak co vjel do toho někdo? Vypadá to že ne. Jo ale ne moc. Tak jeď za nim kdyžtak kousek.

Peťo počkej chviličku. No. Jako vjeď to toho a jeď dál. Jo. Já za tebou nepojedu ale. Takže tady vlevo jakoby? Já si tě natočím jenom tady. Jo kousek jenom. Ne to nemusíš. No tak je to tak byl jsi tady. Paráda já jedu za nim. Haha. Tak to má bejt. Já jsem ten prážek neviděl. Jsem na to nebyl připravenej. Jo jo tadydle ta hranka no. Mě to rozhodilo ale dobrý. Tady potom možná trošku při tý pravý straně viď asi to bude lepší. Tam co jsme vystupovali? No jak jsou ty vlnovky. Nevím. Někde jeďte. Jo počkej stehna. Kdyžtak pak mě předjeď a vyser se na to. Ne dyť je prdel tak to má byť.

Hoši, ale teď už to byl poslední výstup a jedeme dolů?
Hoši, ale teď už to byl poslední výstup a jedeme dolů?

Jeď jeď jeď jeď furt! Aah já si musím to jsem dřevěnej z nohama.

Ale jede to pěkně viď? Jo jede. Kdyžtak pak mě normálně předjeď a už nemusíš točit potom. Joj. Super ale. Jo je to paráda je to přesně, přesně takhle jsem si to představoval. Nejni to ani o chlup horší. Tak jo… Paráda. Teď Ondra Jílek a pumpička. Juchú. Dobrý. Pěkný. Ještě mám takový hejble vás zmermomocnit abysme si vyšli tadydle ten svážek naproti. Ne teď se podíváme jak to vlastně dál vede, počkej já vypnu tu.

Tak co vjel do toho někdo?
Tak co vjel do toho někdo?

Já jsem myslel že jsou tu ňáký cizí lidi já jsem si vůbec nespojil že jste to vy. Jsem byl děsně zmatenej teď.

Točí to? Teď jsem to zap. Jo točí. A kdyžtak jeď za Peťou taky nafilmuj jeho. Peťa musí předjet mě! Jo a tady to není ztáhlý pojedeme v normálním sněhu. Jupí. Kurňa dycky mě to kousne. Co, jedem po šlepru? To asi ne. Tam někdo jel viď ale je to tady ouzký teda. Hm je to ouzký. Je to ouzký než to bylo tam. Todle je ňáká spojka a pak to nabere rychlost to musí. Jo to jo.

Ne dyť je prdel tak to má byť
Ne dyť je prdel tak to má byť

Jo tady jsme vlastně jeli zezhora. Tady to bude zajebancia. Tady to bude hrozně rozjebaný. Hm. Teď nevím jestli jet vlevo nebo vpravo. To budeš mít jedno musíš spolíhat na to že to přeci jenom trochu změklo. Kde to bylo mírnější? Na pravý straně ne to bylo mírnější. Ty to já už si nepamatuju. Tak já kousek jedu támhle vpravo. Ty rohy asi budou nejlepší. Klidně jeďte. Uh. Jeď za nim. No jo konec se blíží.

To je Schmitterstein. Aha. A tohle je Schlenken to by vám možná ten Schlenken vyhovoval.

Akorát my jsme tam byli dvakrát. Hm. To je psaný jako jednoduchá tůra. Jo. Velmi výtěžná ten kopec je docela dost z kopce jo. Jo. Ale my jsme tam měli vždycky prostě vždycky jsme tam přijeli za ňákejch podmínek který pro ten náš telemark byly moc že jsme to nedávali. Jo. Viď že jo zakletej Schlenken?

Týnejdžrovskej záběr
Týnejdžrovskej záběr

Nepojedem ve šlepru aspoň kousek tady? Ať je ňákej hmm jako… Vzruch!

Ať je jako já se nemůžu vymáčknout ty vole. Tínejdž týnejdžrovskej záběr! Jo jo jo já ti dám týnejdžrovskej. Teď tam potřebuju najet do toho ještě vole. Tak tady hele to bude. Go! Jo takhle?! Ty vole dyť tam není žádnej sníh támhle ty jsi blb! Ale je tu ho dost vole.

Kurvenlift už nedal
Kurvenlift už nedal

Ještě jednou. Zase ne zas mi to nedalo. Nepustí tě to prostě. Musíš tady zůstat tak ahoj. Teď to byl týnejdžrovskej záběr.

Tady jsme asi dojeli člověče. No to já vím.

Předchozí článekBizár na Plechém
Další článekAngerkogel

Další z oblasti

1 komentář

  1. Zdarec, to je mazec. Foto pěkný, ale ten přepis „mongolskýho“ komentáře, to mne poser. Zpátky do školy! Takhle nemelu ani po 6ti vodkách s redbullem :-)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Často čtené

Další z oblasti