9 C
Viehberg
Neděle, 24. října 2021

Poslední články

Romanhttp://telezjetele.cz
Přeci nebudu jezdit sám, musím si najít nějaké oběti a založíme družstvo loučkařů!

Triebenský kvapík

Mezi dvěma a šestnácti stupni teploty vzduchu, mezi jedničkou a trojkou lavinovou situací. Dvaatřicet ukazuje odpoledne teploměr na fasádě chaty Bergerhube. Určitě řekl cvanciš? Bílé vínko a salát. Obličej v barvě červené mikiny. Lavina mokrých bloků a desek se sunula pomalu jako smrad.

Další z oblasti

5 KOMENTÁŘE

  1. Ty mě fakt sereš:))) Ten s tím snowboardem si to jako vyšláp nahoru jo? Tak to je borec. A to chcaní na konci dokonalá tečka:))) Jak kdyby si mi nachcal do držky:))))

    • Syn Adam děkuje za uznání a poklony :-) Pokud se dobře podíváš na první záběr, tak jde na splitboardu (vysvětlení pro Čmoudy: něco jako rozříznuté prkno – nahoru lyže, dolů snowboard)

  2. To je pohoda takhle brzo ráno při pátku 13 koukat v práci na něco hezkého. Poslední den v práci před týdenní dovolenou a takový ranní relax před řešením všelijakých pracovních píčovin před dovčou na poslední chvíli, co mne dnes čeká. Video s pěknou muzikou a krásnými záběry včetně akrobata na prkně a závěrečným vodopádem je parádní. Asi se dnes na to také „vyvodopádím“…

    • Milane, děkujeme za pochvalu. Nějak jsme nestíhali dělat reporty, takže než to sem všechno nasázíme, bude léto a proto obava z pruzení :-)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Oblíbená videa

00:02:05
00:01:51

Kamarád kůrovec

00:03:02

Prvomájová nadílka

Další z oblasti