9 C
Viehberg
Pátek, 15. října 2021

Poslední články

Vláďa
Vypadá to, že jsem první rok ježdění přeskočil hned několik levelů.

Nežer ten sníh!

Cenný originál článku
Cenný originál článku

Brzy ráno jsme vyjeli Maňasovic autem. Cesta se vlekla a my děti jsme to prožívaly hůř než dospělí. Nakonec jsme dorazili na malé parkoviště za Unterzagl. A začaly potíže! Kde mám ty boty? Jak se nazouvají ty lyže? Kudy mám jít? Nakonec se všem podařilo si nasadit lyže a obléct, takže jsme mohli začít stoupat údolím Marchgraben.

Prosluněné zimní ráno
Prosluněné zimní ráno

Každou chvíli jsme se potýkali s vázáním a s tím, že nám furt prokluzovaly lyže.

Jakmile jsme se dostali do lesa, už to bylo lepší. Chvíli jsme šli po úzké cestě až jsme narazili na velkou cestu po které zřejmě jezdí traktory s dřívím. Tam jsme špatně odbočili a tak se naše trasa trochu zklikatila. Cestou na nás padaly kousky sněhu ze stromů. Pak jsme se konečně vyhrabali z lesa na mýtinu, kde jsme si dali sváču. Pak jsme začali stoupat po mýtině nahoru. Cestu jsme si razili sami (vlastně ji razil Vláďa) a tak nám to zpočátku moc nešlo.

Majestát Königsbergerhorn
Majestát Königsbergerhorn

Ale pak jsme se konečně dostali pod vrchol Illingerbergu . Tam jsme sundali pásy a frrrrrrrrrrrr!

Mě to zpočátku moc nešlo. Ale pak jsme se rozjezdili a už to bylo dobré. Dolů se nám jelo kráááááásně! Dole jsme si dali čaj a sušené ovoce. S plnými břichy jsme si vystoupali kopec ještě jednou a sjeli ho. Pak jsme začali stoupat znova, ale tentokrát jsme si už nesjeli. Jeli jsme nejdřív lesem a pak jsme vyjeli na mýtinu, kterou jsme šli nahoru. Tam už jsme pak jenom kličkovali mezi pařezy.

Před opakovaným sjezdem
Před opakovaným sjezdem

Pak jsme dorazili na tu křižovatku, kde jsme špatně odbočili a tam najeli na takovou cestu proti té malé cestičce, po které jsme šli nahoru. Tam už jsme jeli lesem okolo malých vodopádů. Jelo se tam docela dobře, až na to že to tam bylo chvílemi zmrzlé. A pak jsme dojeli konečně k parkovišti! To byla radost (pro moje nohy)! Převlékli jsme se a vyrazili domů. Cesta tantokrát utíkala rychleji a když jsme u toho ještě pili čaj, byla to asi nejlepší cesta v mém životě. A pak jsme dojeli domů.

Nahoře zima, dole tání
Nahoře zima, dole tání

P.S. Promiňte, gramatika není moje silná stránka.

TeleKatka

Z výše uvedeného pro vztahovačného otce vyplývá, že příště vyndám z mrazáku kus ledu – aby bylo co volizovat – a provezu ji 1-2 hodiny autem. Výsledek bude totožný.

Vláďa

Další z oblasti

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Oblíbená videa

Kamarád kůrovec

Prvomájová nadílka

Další z oblasti