Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Triebenský kvapík

Mezi dvěma a šest­nác­ti stup­ni tep­lo­ty vzdu­chu, mezi jed­nič­kou a troj­kou lavi­no­vou situ­a­cí. Dva­a­tři­cet uka­zu­je odpo­led­ne tep­lo­měr na fasádě chaty Ber­ger­hu­be. Urči­tě řekl cvan­ciš? Bílé vínko a salát. Obli­čej v barvě čer­ve­né miki­ny. Lavi­na mokrých bloků a desek se sunu­la poma­lu jako smrad.

Komentáře: 5

 1. Čmoud Čmoud 13. Kvě 2016

  Ty mě fakt sereš:))) Ten s tím snow­bo­ar­dem si to jako vyšláp naho­ru jo? Tak to je borec. A to chca­ní na konci doko­na­lá tečka:))) Jak kdyby si mi nachcal do držky:))))

  • Roman Roman Autor | 13. Kvě 2016

   Syn Adam děku­je za uzná­ní a poklo­ny :-) Pokud se dobře podí­váš na první záběr, tak jde na split­bo­ar­du (vysvět­le­ní pro Čmou­dy: něco jako rozříz­nu­té prkno – naho­ru lyže, dolů snowboard)

 2. JaPonec JaPonec 13. Kvě 2016

  To je poho­da takhle brzo ráno při pátku 13 kou­kat v práci na něco hez­ké­ho. Posled­ní den v práci před týden­ní dovo­le­nou a tako­vý ranní relax před řeše­ním vše­li­ja­kých pra­cov­ních píčo­vin před dovčou na posled­ní chví­li, co mne dnes čeká. Video s pěk­nou muzi­kou a krás­ný­mi zábě­ry včet­ně akro­ba­ta na prkně a závě­reč­ným vodo­pá­dem je parád­ní. Asi se dnes na to také „vyvo­do­pá­dím”…

 3. Milan Milan 12. Kvě 2016

  Ahoj Roma­ne, žádné pru­ze­ní, je to úža!!!

  • Roman Roman Autor | 13. Kvě 2016

   Mila­ne, děku­je­me za pochva­lu. Nějak jsme nestí­ha­li dělat repor­ty, takže než to sem všech­no nasá­zí­me, bude léto a proto obava z pruzení :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *